El gran Ramon Lombarte Palau se ha inspirado en mi novela sobre #asjalacis, mirad! #Repost Digiwork 0321Bon #santjordi2018 Inspirat en el llibre de #roseramills #artwork #artbarcelona#libros#amor#instagramers @comanegra #contemporaryart #drawing #sketch

El gran Ramon Lombarte Palau se ha inspirado en mi novela sobre #asjalacis, mirad! #Repost Digiwork 0321Bon #santjordi2018 Inspirat en el llibre de #roseramills #artwork #artbarcelona#libros#amor#instagramers @comanegra #contemporaryart #drawing #sketch

El gran @ramonlombartepalau se ha inspirado en mi novela sobre #asjalacis, mirad! #Repost Digiwork 0321 Bon #santjordi2018 Inspirat en el llibre de #roseramills #artwork #artbarcelona#libros#amor#instagramers @comanegra #contemporaryart #drawing #sketch

roser amills Sant Jordi, lectores i lectors de l’amor lliure d’#asjalacis & #walterbenjamin #santjordi2018

Gràcies per aquest meravellós Sant Jordi, lectores i lectors de l’amor lliure d’#asjalacis & #walterbenjamin #santjordi2018

Gràcies per aquest meravellós Sant Jordi, lectores i lectors de l’amor lliure d’#asjalacis & #walterbenjamin #santjordi2018

Roser Amills firmas de Sant Jordi 2016

Mañana es #santjordi2018 y la primera firma será en la caseta de FNAC de plaça Catalunya (de 11 a 12h) No faltéis!

Mañana es #santjordi2018 y la primera firma será en la caseta de FNAC de plaça Catalunya (de 11 a 12h) No faltéis! Mirad quiénes estamos para dedicaros nuestros libros: Loreto Sesma #loretosesma Paula Dalli @pauladalli Nuria Gago @nurigago Laura Falcó @laurafalco Miguel Noguera #miguelnoguera Roser Amills @roseramills Manuel Rivas #manuelrivas Sílvia Tarragona #silviatarragona #NajatElHachmi Martí Gironell #martigironell #ToniBatllori Joan Coscubiela @jcoscu Hermanos Torres @hermanostorres Ricardo Cavolo @ricardocavolo María Oruña @mariaoruna Dilluns farem vermuts i dedicarem llibres a @anticteatre (de 13 a 14h)
 Mireu quina bona companyia hi trobareu, veniu! Adrià Pujol @adriaworm #RubénMartínGiráldez #ManuManzano #AndrésEhrenhaus #MercedesAbad Roser Amills @roseramills Matías Néspolo @matiasnespolo #RaülGarrigasait Demà a la @Moritz (de 16 a 17h) han muntat una signatura molt especial on podreu saludar-nos i fer cervesetes!! Mireu qui som: Sandra Uve @sandrauve Bibiana Ballbè @bibianaballbe Roser Amills @roseramills Laura Ferrero @lau_ferrero Marc Pallarès @marcpallares Júlia Bertran @juliabertran_ Ada Castells @ada_castells_1968 #AlbertPijuan #RaülGarrigasait Por la tarde, mañana, la firma de #SantJordi2018 es en El Corte Inglés de Portal de l'Àngel (de 18-19h) y mirad quiénes estaremos a la espera de vuestro cariño lector: Javier Moro @javiermoro Eloy Moreno @eloy__moreno Chris Pueyo @chrispueyo #EstherFerrerMora I per acabar demà el #santjordi2018, mireu quin goig: de 19h a 20h, a la parada de @malpaso.libreria , seré amb ASJA, editat per @Comanegra i n’Ian Gibson, amb nou llibre sobre #Lorca! La caseta de Malpaso on heu d'anar a buscar-nos és a P. de Gràcia, 29 (cantonada Consell de Cent)